O co pyta Psycholog?

utworzone przez | Wrz 9, 2021

Przeżywasz trudny okres w życiu? Masz trudności, których nie możesz rozwiązać samodzielnie? Cierpisz i czujesz się bezradny? Potrzebujesz mocnego wsparcia? Myślisz o pomocy Psychologa? Jednocześnie obawiasz się „jak to będzie wyglądać”? Pamiętaj, że najważniejszy jest Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Psycholog poprowadzi Cię aby skutecznie poradzić sobie z trudnościami. Nie obawiaj się stawiać pytań. Wszystko co jest dla Ciebie ważne, jest ważne dla Psychologa. Jednak o co pyta Psycholog? Wszystko zależy od problemu, z którym się zgłosisz. Podczas wizyty/sesji online trzeba porozmawiać aby wybrać skuteczną formę pomocy i określić kierunek działania. Oto dość częste pytania Psychologa:

– Od kiedy trwa problem?

– Jakich objawów doświadczasz? (co się z Tobą dzieje?)

– Co się działo w Twoim życiu przed wystąpieniem danego problemu?

– Jak problem wpływa na Twoje obecne życie?

– Jak sobie z tym radzisz?

– Czy problem wystąpił po raz pierwszy czy pojawiał się wcześniej?

– Jakie są Twoje oczekiwania względem Psychologa?

Jeśli w Twoim życiu dzieje się coś niepokojącego, masz trudności, potrzebujesz zmian - nie czekaj. Umów wizytę u Psychologa.

Dużo osób zastanawia się kiedy zgłosić się do Psychologa. Odpowiedź jest prosta: zapisz się gdy czujesz, że potrzebujesz pomocy – Ty, Twój Partner albo Twoja Rodzina. Jeśli w Twoim życiu dzieje się coś niepokojącego, potrzebujesz zmian – nie czekaj. Umów wizytę specjalisty. Psycholog wysłucha i udzieli wsparcia. Popraw jakość swojego życia, poczuj radość, optymizm i energię do działań.

KONTAKT

tel. +48 507 498 616

email: fraczkowskaanna@gmail.com

Badania naukowe wykazały, że najważniejszym czynnikiem w skuteczności leczenia jest decyzja Klienta.
Dzwoniąc, wysyłając maila dziś rozpoczynasz proces poprawy Twojego stanu zdrowia.

Do zobaczenia na Skype.

Serdecznie pozdrawiam
Anna Frączkowska

Anna Frączkowska - ZnanyLekarz.pl

NASZA PIERWSZA KONSULTACJA JEST BEZPŁATNA