Szczęście jest w Tobie

utworzone przez | Sie 19, 2020

Szczęście… temat bardzo popularny i na topie. Każdy chce być szczęśliwy, jednak nie każdemu się udaje. W czym jest trudność? Być może mamy za wysokie wymagania?

Definicja szczęścia dla każdego jest inna i to w rękach każdego z nas leży jego własny los oraz poczucie spełnienia, jednak czy szczęścia można się nauczyć? Czy pomimo przeciwności losu, możemy czuć się szczęśliwi?

Definicja szczęścia – Psycholog online

Nie ma jednej poprawnej definicji szczęścia. Dla jednych szczęściem będzie kochająca rodzina i zdrowie, dla innych posiadanie kosztowności i wartościowych rzeczy. Wątpliwości jednak nie ma, że każdy kto nazywa się szczęśliwym człowiekiem odczuwa radość z życia. Poczucie zadowolenia jest bardzo istotne.

Pierwszym krokiem jest uporządkowanie własnej definicji szczęścia. Czym jest szczęście dla Ciebie? Jak je postrzegasz? Poniżej kilka wskazówek dzięki którym nauka szczęścia i radości z życie przyjdzie łatwiej.

W pierwszej kolejności, zaakceptuj siebie i nagradzaj za małe sukcesy. Naturalną rzeczą jest popełnianie błędów, natomiast należy wyciągać z nich właściwe wnioski.

Zastanów się jaki cel chcesz osiągnąć i powoli, małymi krokami zmierzaj do niego.

Rozwój osobisty – Psycholog online

Samodoskonalenie i poczucie własnych potrzeb jest kolejną lekcją szczęścia. Rozwój osobisty pozwala nam osiągać sukcesy w sferze osobistej i zawodowej.

Pamiętaj, aby otaczać się ludźmi, którzy wspierają i motywują do działania. Dzięki nim droga do szczęścia jest krótsza i bardziej kolorowa.

Zbuduj wartościowy związek. Dbaj aby Partner podzielał Twoje plany życiowe i sprzyjał dobrym słowem w chwilach zwątpienia.

Zastanów się jaki cel chcesz osiągnąć i powoli, małymi krokami zmierzaj do niego.

Dbaj o przyjaciół, rozmawiaj z nimi o każdej wątpliwości. Pamiętaj, żeby Wasza relacja była szczera i otwarta.

Realizuj się zawodowo. Wartościowa praca i wytrwałość zawsze popłaca.

Nie przykładaj dużej wagi do błahostek, skoncentruj się na rzeczach ważnych.

Jako Psycholog wspieram w dążeniu do realizacji zamierzonych celów i pomagam pokonać przeciwności losu.

Psycholog online

Jako Psycholog wspieram w dążeniu do realizacji zamierzonych celów i pomagam pokonać przeciwności losu. Służę wsparciem i dobrą radą. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub przeżywasz kryzys koniecznie skontaktuj się ze mną. Wspólnie poradzimy sobie z trudnościami. Pamiętaj, szczęście trzeba pielęgnować!

KONTAKT

tel. +48 507 498 616

email: fraczkowskaanna@gmail.com

Badania naukowe wykazały, że najważniejszym czynnikiem w skuteczności leczenia jest decyzja Klienta.
Dzwoniąc, wysyłając maila dziś rozpoczynasz proces poprawy Twojego stanu zdrowia.

Do zobaczenia na Skype.

Serdecznie pozdrawiam
Anna Frączkowska

Anna Frączkowska - ZnanyLekarz.pl

NASZA PIERWSZA KONSULTACJA JEST BEZPŁATNA